PROCESŲ VALDYMAS IR AUTOMATIZACIJA

Projektuojame automatikos ir išmanaus valdymo tinklus, apimančius visas pastato inžinerines sistemas – nuo šilumos ir šalčio gamybos, vėdinimo, dūmų šalinimo, gaisro gesinimo sistemų iki preciziško patalpų mikroklimato valdymo, oro temperatūros, kokybės ir drėgmės palaikymo, apšvietimo intensyvumo regiuliavimo, automatinio žaliuzių, roletų bei langų pavarų valdymo energijos išsaugojimui bei komforto užtikrinimui.

Sistemos valdomos centralizuotai, ekonomiškai, vieningai. Vartotojo grafinė sąsaja (įvairiais prieigos lygiais) saugiai pasiekiama iš bet kurio kompiuterio, mobiliojo įrenginio ar tiesiog liečiamo ekrano, įrengto aptarnaujamose patalpose ant sienos. Grafinės sąsajos dizainas gali būti priderintas prie pastato interjero dizaino ar sukurtas individualiai pagal kliento pageidavimus.

Naudojame tik atviro tipo įrangą ir ryšio protokolus, neprisirišant prie vieno konkretaus įrangos gamintojo, tai klientui suteikia laisvę integruoti papildomas sistemas, aptarnauti, naujinti ir tobulinti valdymo algoritmus pastato eksploatacijos metu.

Visuomet sakome, kad šiuolaikinis pastatas – tarsi gyvas organizmas, kuriame skirtingos sistemos dera tarpusavyje ir veikia kartu, užtikrindamos komfortą, efektyvų energijos naudojimą, stabilumą ir svarbiausia – investicijų atsiperkamumą bei pastato vertę. Šių tikslų pasiekti padeda moderni, apgalvotai suprojektuota ir teisingai įrengta pastato valdymo automatikos sistema.